InstaTIP: 3 minúty o Tvojom fit roku 2024 od InstaGYM

14. január 2024
Redakcia InstaGYM

1. Cieľom výzvy „Tvoj fit rok 2024 od InstaGYM“ je to, aby sa cvičenie stalo prirodzenou súčasťou tvojich dní - v každom ročnom období, počasí, doma aj na dovolenke, aj pri sťažených okolnostiach, akými sú napríklad nedostatok času alebo zlá nálada. Čakajú ťa teda 3 týždne fyzickej práce v takej intenzite, aby tvoje telo spoznalo skvelý pocit po produkcii hormónov šťastia po tréningoch, na ktorých sa zapotíš.

2. Populárnym názorom je to, že na vytvorenie nového návyku potrebujeme 21 dní. Nuž, aj keď naša výzva spadá presne do tohto časového intervalu, musíme ti úprimne povedať, že ide o vedecky nepodložené pravidlo. Práve preto, viac sme sa sústredili na vytvorenie „závislosti“ na cvičení cez vyvolávanie príjemných pocitov. Táto výzva je preto zábavná, farebná a zaujímavá.

 

IDEM DO VÝZVY

 

3. Výzva obsahuje 21 tréningových videí, ktoré si medzi sebou rozdelilo 7 profesionálnych inštruktorov. Každý náš tréner sa môže pochváliť vysokou odbornosťou. To však nevylučuje jedinečný štýl práce. Tento faktor neslúži len na prevenciu monotónnosti, ale pomôže ti najmä pri spoznávaní svojich vlastných potrieb, preferencií a vlastného štýlu. 

4. Ani táto výzva nie je len o formovaní postavy, ale i zdraví. Takže, nemôže chýbať ani rozmanitý jedálniček spolu s receptami.

5. Pokiaľ sa pozrieme izolovane iba na to, čo táto výzva spraví s tvojím telom, môžeš sa tešiť na aktiváciu a spevnenie, na stabilizáciu stredu tela (core-u) a zlepšenie kondičky.

Zdroj fotky: Shutterstock