InstaTIP: 3 minúty s tipmi na fit vianočné darčeky

24. november 2023
Redakcia InstaGYM

1. Osobného trénera fyzicky síce nemôžeš kúpiť, ale virtuálne to vôbec nie je nemožné. Darčekovú tašku zameň za vianočnú obálku, do ktorej sa pohodlne zmestí poukážka na tréningový plán alebo výzvu. Pokiaľ to bude pre nejakú blízku osobu, dopraj jej niečo naozaj špeciálne, napríklad člensto v InstaGYM s prístupom k celej databáze rôznych tréningových videí so špičkovými trénermi, so zbierkami receptov, nutričnými plánmi a personalizovaným kalendárom. 

 

VÝHODNÉ BALÍKY INSTAGYM ČLENSTVA

 

2. Funkčné a pohodlné oblečenie na cvičenie nikdy nie je zlý nápad. Niet pochýb o tom, že kvalitná odev má dlhšiu životnosť, ale záchranných súprav pri nedostatku času na pranie nikdy nie je dosť. Určite to však musí byť personalizovaný darček v súlade so štýlom, rozmermi a preferenciami obdarovanej osoby. Alebo aj tu môžeš zvoliť istotu v podobe voucher-a.

3. Moderné technológie uľahčujúce fit životný štýl sa neustále zlepšujú, nie je vždy jednoduché držať krok s inováciami. Daruj svoju informovanosť, napríklad v podobe najnovšieho modelu nejakých obľúbených smart hodiniek, multifunkčného stroja na cvičenie alebo nejakého kuchynského mixéra. 

4. Múdrosť ukrytá v knihách sa zíde v každej domácnosti. Zbierka receptov, kniha o fungovaní ľudského tela, dôležitosti oddychu - to všetko je nadčasové a hodnotné (aj) v knižnej podobe.

 

Zdroj fotiek: Shutterstock